REKLAM VERİN | ABONE OLUN | HAKKIMIZDA | BİZE ULAŞIN | ANA SAYFA
Eylül - Ekim 2005
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


AKASYA TERMAL TATİL KÖYÜ
AKASYA TERMAL TATİL KÖYÜ

110 bin metrekare alan üzerindeki Devre mülkleri, Spor Alanları, Sağlık Merkezi ve Kongre Merkezi Üniteleri ile şifalı termal suların ve yem yeşil bir doğanın ortasında bedensel ve ruhsal bir arınma mekânı.

Devre mülklerimizin her birinde standart olarak tam teşekküllü mutfak, televizyon, telefon, internet, ful yapılı yatak odası ve salon, her dairede 24 saat termal suyu akan 2 metreye 1.60 metre ölçülerinde çift kişilik özel jakuzi bulunmaktadır.

Akasya Termal Tatil Köyü, Orman içinde özel yürüyüş alanları, bay/bayan yüzme havuzları, tenis, golf, futbol ve basketbol gibi alternatif aktivitelerle misafirlerine keyifli ve huzurlu bir tatil imkânı sunarken fitness center, masaj üniteleri ve bakım üniteleri, termal havuzları, Türk ve Fin Hamamları, saunaları, kür merkezi, bitki ve çamur banyoları ile misafirlerin tam bir beden terapisinden geçirip yenileyerek uğurluyor.

Aynı zamanda Akasya Termal Tesisleri, son teknolojik ekipmanla donatılmış, 500 kişi kapasiteli, bölgenin en büyük kongre merkezi olma özelliğine sahip ünitesiyle de tüm kurum ve kuruluşları profesyonelliğe yakışır bir anlayışla ağırlıyor. Akasya Termal Tatil Köyündeki her detay seçkin bir zevk ve düşüncenin armonisi.

Türkiye’nin kesişme noktası Ankara’nın, Milli Park’a sınır Çeltikçi Yöresi Karga Sekmez Mevkiinde; Kızılcahamam ilçesinde bulunmaktadır. Ankara’ya 40, Esenboğa Hava Limanına 60 dakika, İstanbul’a 3 saat mesafededir.

www.akasyatermal.com.trEYLÜL - EKİM 2005 > Termal yukarı

reklam


ONLINE SAYILAR
Web sitemizden ulaşabileceğiniz sayılarımız:

Eylül-Ekim2013
Temmuz-Ağustos2013
Mart-Nisan2013


reklam
www.erkalip.com

reklam
santek havuz

reklam

reklam

reklam

reklam

reklam


REKLAM VERİN | ABONE OLUN | HAKKIMIZDA | BİZE ULAŞIN | ANA SAYFA
© 2005 M.S.G. İHTİSAS YAYINCILIK ve TANITIM HİZMETLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 13 No: 2436 (Yeşil Avlu) Okmeydanı / İstanbul
Tel: 0212 222 53 23 Faks: 0212 222 53 61 E-mail: bilgi@havuzsauna.com

» Ana Sayfam Yap
» Favorilerime Ekle